Головна Всі новини за 2018 рік квітень місяць

Про результати громадських слухань

Про результати громадських слухань

Дата публікації:23 квітня 2018 р.

           Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 17.04.2018 у виконкомі міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл.Молодіжна,1) відбулись громадські слухання з обговорення проекту регуляторного акта -рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва» та аналізу його регуляторного впливу.

          У обговоренні запропонованого проекту регуляторного актабрали участь члени територіальної громади, суб’єкти господарювання, студенти останніх курсів вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації,представники громадських організацій, банківських установ, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75% статутного капіталу, органів місцевого самоврядування, податкових інспекцій міста та преси.

  У ході слухань присутніми зосереджено увагу, що запропонованим проектом регуляторного актаудосконалено Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва, яким передбачаєтьсянадання часткової компенсації через 6 місяців з моменту створення нових робочих місць, за умови їх збереження, у розмірі 75% фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом;коригування граничної суми кредиту  до  500,0 тис. грн.Диференціація кількості створених нових робочих місць залежно від суми отриманого кредиту: від 50,0/100,0 тис. грн. – не менше 1 нового робочого місця; від 200,0/300,0 тис. грн. – не менше 2 нових робочих місць; від 400,0 або 500,0 тис. грн. – не менше 3 нових робочих місць.

Також зазначено, що переможці конкурсу проектів зі створення  нових робочих місць визначаються з урахуванням пріоритетних напрямів діяльності (виробництво будівельних матеріалів, розвиток високотехнологічного машинобудування, ІТ-сфери, транспорту й логістики), інших видів діяльності (КВЕД ДК 009:2010).

Підприємницька спільнота міста підтримала:

-проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 № 253«Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва» та аналіз його регуляторного впливу, що сприятиме зацікавленості суб’єктів до участі у конкурсі проектів зі створення нових робочих місць;

- ініціативу, шо проведення у першій декаді червня місяця поточного року зустрічі з представниками банківських установ та підприємцями з метою популяризації Порядку використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації, презентації банківських Програм для розвитку підприємництва.

            Інформуємо, що термін громадської експертизи проекту регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253 «Про Порядок використання коштів міського бюджету для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого й середнього підприємництва» та аналізу його регуляторного впливу триває по 14.05.2018. Пропозиціїв письмовій формі надаютьсяуправліннямвиконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м.Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1),:

-розвитку підприємництва (каб. 510, тел. (0564) 74-39-72, (0564) 92-25-89,електронна адреса: urp@kr.gov.ua);

- економіки (каб. 222, тел. (0564) 74-73-32,u.economy@kr.gov.ua);

- а також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради  mvk99@kr.gov.uaй виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukr.net,ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn-vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua.

Управління розвитку підприємництва,економікивиконкому Криворізької міської ради.