Головна Всі новини за 2018 рік квітень місяць

100 000-ний СПОЖИВАЧ ПОСЛУГ ЄДИНИХ ОФІСІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У 2018 РОЦІ!

100 000-ний СПОЖИВАЧ ПОСЛУГ ЄДИНИХ ОФІСІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У 2018 РОЦІ!

Дата публікації:5 квітня 2018 р.

У Кривому Розі найбільша на Дніпропетровщині мережа офісів із прийому документів - це 24 офіси з надання адміністративних послуг мешканцям. Крім того, послуги також надаються «мобільною Візою» - це безкоштовне виїзне обслуговування із використанням спеціального обладнання – мобільних кейс-офісів та автомобіля - трансформера Мобільного офісу муніципальних послуг Центру  «Віза».

         Сьогодні за допомогою «Мобільного кейсу» надали послугу з реєстрації нерухомості на дому мешканці Центрально-Міського району поважного віку, яка стала ювілейним стотисячним споживачем послуг органів місцевого самоврядування.

         Центр «Віза» та управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради щиро привітали 100 000 - го замовника послуг з Великоднем! Побажали радості, здоров’я, добробуту, благополуччя і наповнення серця світлими почуттями надії і любові, щастя та добра.

Заявниця була приємно вражена роботою виконкому міської ради по створенню умов для отримання доступних, якісних послуг криворіжцями та подякувала за швидке і комфортне обслуговування на дому.

         Шановні криворіжці! Вітаємо вас зі світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгі літа. Христос Воскрес!