Головна Всі новини за 2016 рік травень місяць

Будівництво та капітальний ремонт світлофорних об’єктів

Будівництво та капітальний ремонт світлофорних об’єктів

Дата публікації:25 травня 2016 р.

В межах бюджетних видатків на 2016 рік для підвищення рівня безпеки виконано капітальний ремонт 2-ох світлофорних об’єктів (на перехресті вулиць Електрозаводська – Кресівська в Жовтневому районі та на перехресті вулиць 23 Лютого – Сурікова –Кемерівська в Тернівському районі) 

Капітальний ремонт світлофорного об’єкту на перехресті вулиць 23 Лютого – Сурікова –Кемерівська

та будівництво 4-ох світлофорних об’єктів (на перехресті вулиці Мелешкіна з провулком Бульварний в Саксаганському районі, на вулиці 23 Лютого в районі житлових будинків № 22,24 в Тернівському районі, на перехресті вулиць Мусоргського–Калантая в Жовтневому районі та на вулиці Електричній, в районі зупинки громадського транспорту «рудник ім. Фрунзе» в Жовтневому районі).

                                         

Будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вулиці Мелешкіна з провулком Бульварний

Будівництво світлофорного об’єкту на вулиці 23 Лютого, в районі житлових будинків № 22,24

Будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Мусоргського – Калантая

Будівництво світлофорного об’єкту на вулиці Електричній, в районі зупинки громадського транспорту «рудник ім. Фрунзе»

Крім того, укладено договори на будівництво 4 світлофорних об’єктів (по вулиці 23 Лютого, в районі будівлі №133 в Тернівському районі, на перехресті вулиць Кресівська – Прибережна в Жовтневому районі, на перехресті вулиці Тинка та бульвару Вечірнього в Саксаганському районі та на перехресті вулиць Каткова – Недєліна в Інгулецькому районі).

До кінця року відповідно до приписів сектору патрульної поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській обл. розробляється проектна документація на будівництво 4–ох світлофорних об’єктів (на перехресті вулиць Косіора – Землячки, на вулиці Тухачевського в районі зупинки громадського транспорту "Автотехнікум", на пр.200-річчя Кривого Рогу в районі магазину "Ясень",на перехресті вулиць Кириленко-  Вернадського) та на капітальний ремонт світлофорного об’єкту на перехресті вулиць 50-річчя Жовтня – Рудна.