Головна Всі новини за 2014 рік листопад місяць

Щодо поновлення проведення консультацій з питань оформлення декларацій про початок  виконання підготовчих, будівельних робіт, готовність об’єктів до експлуатації та анкетування

Щодо поновлення проведення консультацій з питань оформлення декларацій про початок виконання підготовчих, будівельних робіт, готовність об’єктів до експлуатації та анкетування

Дата публікації:21 листопада 2014 р.

УВАГА! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

Враховуючи Ваші пропозиції, та зважаючи на неодноразові запити виконкому міської ради, Державною архітектурно-будівною інспекцією України у Дніпропетровській області поновлено проведення консультацій з питань оформлення декларацій  про початок  виконання підготовчих, будівельних робіт, готовність об’єктів до експлуатації для міських забудовників в Центрі  надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу».

Чекаємо на Вас  щопонеділка та щосереди із 9.00 до 13.00

за адресою: пл. Радянська, 1, Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу».

Довідкову інформацію можливо отримати за телефонами 92-13-77, 92-25-94, або безпосередньо у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу».

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА! ЗАПРОШУЄМО ДО ДІАЛОГУ!

ПРОПОНУЄМО ВАМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АНКЕТУВАННІ, яке проводиться з метою вивчення думки громадськості щодо якості надання послуг громадянам, підприємцям у Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» в рамках публічного обговорення проектів регуляторних актів про Положення, Регламент Центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» та перелік адміністративних послуг, які надаються через адміністраторів.

Ваші пропозиції сприятимуть покращенню обслуговування в центрі, доступності та зручності послуг для споживачів.

Анкету можливо отримати на офіційній веб-сторінці виконкому міськради в мережі Інтернет (в розділах «Новини», «Відділ дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міськради» (підрозділ «Повідомлення»), на порталі «Криворізький ресурсний центр» (рубрика «Інтерактивне опитування») або безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м.Кривого Рогу».