Головна Всі новини за 2013 рік грудень місяць

Шановні мешканці та гості міста! Щодо святкової торгівлі

Святкова торгівля

Дата публікації:17 грудня 2013 р.

Для підтримання Вашого святкового настрою, забезпечення якісного торговельного і побутового обслуговування, безперебійної роботи об`єктів бізнесу у святкові та вихідні дні Нового року та Різдва Христового-2014, на виконання розпорядження міського голови від 11.12.2013 №270-р "Про організацію та проведення міських новорічних і різдвяних заходів" у кожному районі міста суб`єктами господарювання вживаються відповідні заходи.

Суб`єктами господарювання проводиться святкове оформлення фасадів підвідомчих об`єктів торгівлі, ресторанного господарства, з надання побутових послуг із застосуванням сучасних елементів зовнішньої світлової реклами з новорічною символікою, ілюмінування гірляндами дерев, ялинок біля об`єктів, впорядкування прилеглої території.

На передодні зимових свят у місті активно проводяться ярмаркові заходи. Так, кожні вихідні на основних ринках міста проводяться святкові ярмарки за участю місцевих сільгоспвиробників. Всього по районам міста заплановано проведення 11 таких ярмарків.

Суб`єктами господарювання супермаркетів, таких як "Сільпо", "Варус", "АТБ", "Ашан", "Метро", "Епіцентр", "Комфі", "Фокстрот", "Ельдорадо" проводяться святкові розпродажі акційних товарів продовольчого та непродовольчого призначення.

Святкова торгівля ялинковими прикрасами, сувенірами, новорічними подарунками, дитячими кондитеоськими наборами здійснюється, більш ніж у 200 об`єктах роздрібної торгівлі, магазинах фірмової мережі місцевих товаровиробників. Меню новорічних страв для проведення корпоративної вечері, зустрічі Нового Року, сімейної Різдвяної вечері пропонують заклади ресторанного господарства. А з 19 грудня 2013 в місцях проведення святкових розважальних заходів для дітей на ялинкових містечках святкове торговельне обслуговування будуть забезпечувати 13 суб`єктів господарювання.

На сьогоднішній день сформовано перелік 56 спеціально відведених місць для продажу живих ялинок, сосен, прикрас до них, які мають законні підстави щодо їх функціонування на рівні 50-130 грн.

В рамках проведення новорічних заходів, з 20 грудня 2013 року передбачено проведення галузевого огляду-конкурсу на кращий район з організації торговельного та побутового обслуговування мешканців міста до Нового Року і Різдва Христового-2014. Учасників та переможців конкурсу буде визначено за такими номінаціями:
  • "Від Миколая до Різдва сяє барвами зима";
  • "Зимові самоцвіти для новорічної ялинки";
  • "Святкові страви від майстрів";
  • "Акційні новинки під новорічні ялинки" у т.ч. "Різдвяний вертеп";
  • Новорічний і різдвяний ярмарки на ринках міста";
  • "Ялинковий базар".

За результатами огляду-конкурсу будуть визначені переможці у підсумковій номінації "Кращий район по організації торговельного та побутового обслуговування мешканців міста до Нового Року і Різдва Христового  - 2014.