Головна Всі новини за 2013 рік грудень місяць

Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо на казковий "Новорічний ярмарок"!

"Новорічний ярмарок"

Дата публікації:9 грудня 2013 р.

На передодні Дня Святого Миколая, Нового Року та Різдва Христового для створення святкового настрою запрошуємо Вас відвідати святковий Новорічний ярмарок, який відбудеться з 10 по 13 грудня у Криворізькому Державному цирку. Новорічний ярмарок працюватиме з 11.00 до 18.00.

У виставці-ярмарку приймуть участь понад  40 суб’єктів господарювання з Кривого Рогу, Вінниці, Дніпропетровську, Кременчука, Запоріжжя, Миколаєва, Олександрії. До Вашої уваги будуть запропоновані продовольчі та непродовольчі товари від вітчизняних виробників, а також ялинкові прикраси, посуд,трикотажні, текстильні, галантерейні вироби, косметика, взуття, книги тощо.

Щоденно для маленьких відвідувачів працюватимуть веселі аніматори, а для дорослих - проводитимуться дегустаційні столи продуктів харчування, цікаві акції та розіграші корисних призів, демонстрація експозицій сервірування новорічного столу.

Запрошуємо відвідати новорічний ярмарок, знайти необхідні товари та продукти до свята за привабливими акційними цінами та створити незабутній новорічний стіл своїй родині.

З  питаннями та побажаннями щодо організації Новорічного ярмарку пропонуємо звертатися за телефонами: 92-13-76,  92-13-75.