Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Працівники Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС вперше скористалося послугами ЦНАПу «Віза»

Працівники Криворізького учбово-виробничого підприємства УТОС вперше скористалося послугами ЦНАПу «Віза»

Дата публікації:16 жовтня 2019 р.

 

        Щороку, 15 жовтня увесь цивілізований світ відзначає Міжнародний день білої тростини. Цей день служить нагадуванням суспільству про існування людей з обмеженими фізичними можливостями, про солідарність і про допомогу.

      ВІЗА МОБІЛЬНА також солідарна. 15 жовтня свою роботу фахівці мобільного офісу проводили                       на підприємстві об’єднання громадян Криворізького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих. Виїзна «бригада»                  у складі службовців  Центру «Віза»,  відділу реєстрації громадян, районного управління праці та соціального захисту населення,  фахівця   КП «Кривбасводоканал»,  обслужили більше половини робочої зміни підприємства та мешканців прилеглих вулиць «Картнаватки» (в цехах підприємства працювало160 працівників, які, до речі, випускають біля 500 найменувань різноманітної продукції). В мобільному офісі вели прийом заступник міського голови   Надія Подоплєлова та заступник голови Центрально-Міської райради Сергій Логвінов.

    З чим звертались УТОСівці до влади? В основному - це питання соціального захисту, роботи сімейних лікарів, реєстрації нерухомості, а ще- не  нова тема лічильників води у колодязях,  винесених за територію домоволодінь.

     Споживачі наших послуг з УТОСу чекатимуть нашого повторного виїзду 31 жовтня.

     

 

 

 Додатково:

      Щоб     скористатися      послугами      «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ» можна   звернутися на безкоштовну «Гарячу» лінію Центру «Віза» - 0 800 500 459, або  до адміністраторів безпосередньо, або електронною поштою viza@kr.gov.ua

Приймають заявки від громадян та органів самоорганізації населення на виїзне обслуговування «ВІЗОЮ МОБІЛЬНОЮ» і в райвиконкомах.

 

 

Ми працюємо для Вас!