Головна Всі новини за 2019 рік травень місяць

КРИВОРІЗЬКА «ВІЗА МОБІЛЬНА» НА EUROFEST

КРИВОРІЗЬКА «ВІЗА МОБІЛЬНА» НА EUROFEST

Дата публікації:20 травня 2019 р.

18.05.2019 у парку ім.Б.Хмельницького, вже другий рік поспіль, Криворізька «ВІЗА МОБІЛЬНА» приймає участь у масштабному місцевому заході з нагоди Дня Європи у форматі open air - EUROFEST.

 

 

 

У цьому році, проект міського голови Ю.Г.Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА» адміністратори, державні реєстратори ЦНАПу «Віза», фахівці департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради презентували гостям іноземних делегацій Ради Європи, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Республіки Грузії. Особливо зацікавився проектом директор департаменту неінвестиційних проектів міста Любліна Кшиштоф Лонтка, та запевнив, що муніципалітет міста Любліна буде вивчати криворізький досвід, та впроваджувати його.

 

 

Активно відвідували криворіжці «ВІЗУ» МОБІЛЬНУ. Цікавили наших відвідувачів отримання послуг за різними життєвими ситуаціями, але більшість – оформлення біометричних паспортів, земельних ділянок, реєстрація бізнесу, нерухомості. А молодь із задоволенням впроваджувала «Візу» у свої гаджети.

 

 

 Довідково:

«ВІЗА МОБІЛЬНА» - це пілотний проект Криворізького міського голови Ю.Г.Вілкула дія якого спрямована на забезпечення комфортних, доступних умов в отриманні адміністративних, інших публічних послуг, безпосередньо за місцем проживання замовників, скорочення витрат їх часу та коштів на звернення до Центру адміністративних послуг «Віза». Проект «ВІЗА МОБІЛЬНА» - серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році», що проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, щорічно до Дня місцевого самоврядування,  (почесне трете місце).

Складові проекту «ВІЗА МОБІЛЬНА»:

- єдині і унікальні в Україні Мобільні офіси-трансформери, які вже проїхали понад 8 000 км та обслужили біля 14 000 замовників;

мобільні кейси для обслуговування на дому, які вже надали 408 послуг за заявками містян;

- проект «Віза» в кишені – мобільні додатки, які вже в гаджетах криворіжців.

 

Наша команда й надалі буде працювати для криворіжців  -

ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти:

0-800-500-459 (безкоштовно)

viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua