Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Запрошуємо суб`єктів господарювання міста до участі в проекті

Запрошуємо суб`єктів господарювання міста до участі в проекті

Дата публікації:17 квітня 2019 р.

УВАГА! Запрошуємо суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері готельного, ресторанного бізнесу та послуг таксі до участі в тренінгу.

У межах реалізації проекту – переможця конкурсу «Громадський бюджет – 2019» - «ПОДАРУЙ ТУРИСТУ МІСТО», з 24 по 26 квітня 2019 року відбудеться триденний захід за темою «Формування знань та навичок щодо презентації туристичних можливостей міста».

Учасники тренінгу отримають інформацію про особливості Кривого Рогу при позиціонуванні його туристам та гостям міста, про брендові туристичні маршрути та брендові туристичні об’єкти в усіх районах міста. Кваліфіковані експерти поділяться важливими знаннями щодо технології подання інформації про туристичні можливості Кривого Рогу; як методично грамотно їх популяризувати серед туристів з метою формування позитивного іміджу міста та багато інших корисних питань.

Обов'язковою умовою участі є присутність на заході впродовж 3-х днів.

Надсилайте заявку на участь у заході до 22.04.2019 за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1H94M53xI8FfVX57ZoE3vxLz2JFw7FQXvil5mym52NqY/edit?usp=drivesdk&chromeless=1   

Відбір учасників триватиме до 23.04.2019.