Головна Всі новини за 2018 рік жовтень місяць

«Муніципальний проект «Кіно без віку» в дії!

«Муніципальний проект «Кіно без віку» в дії!

Дата публікації:19 жовтня 2018 р.

За ініціативи суб’єктів господарювання з 1 жовтня 2018 року до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в місті   запроваджено новий муніципальний проект «Кіно без віку», який має на меті  забезпечити змістовне, цікаве дозвілля для   людей похилого віку, дітей. Споживачами проекту є особи які потребують соціального захисту.

 В сучасних   кінотеатрах  із  3,4D ефектами  «Олімп», «Мультиплекс», 8D в торговельно - розважальних комплексах «Терра», «Сонячна галерея» та для таких категорій громадян підприємцями організовано безкоштовний перегляд повнометражних кінокартин, короткометражних кінострічок з ефектом віртуальної реальності.

В жовтні місяці 44 квитка отримала  Криворізька міська рада  ветеранів, 32 - Територіальні центри соціального обслуговування Довгинцівського, Металургійного, Інгулецького та Покровського районів.

14 жовтня 2018 року під час проведення ІІ-го Всеукраїнського фестивалю козацької пісні, діти, батьки яких приймають участь в операції об’єднаних сил, отримали 5 квитків для перегляду фільмів з 8Д ефектами в батутно-розважальному центрі «Джамп сіті» (вул.Героїв, АТО, 30г).

 З питання участі у проекті пропонуємо звертатися до управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (пл.Молодіжна,1, м.Кривий Ріг, 50103), за телефоном  92-13-76.