Головна Всі новини за 2018 рік травень місяць

До уваги користувачів офіційного веб-сайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

До уваги користувачів офіційного веб-сайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Дата публікації:15 травня 2018 р.

При відвідування офіційного веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет деякі веб-переглядачі (браузери) можуть попереджати про небезпечне програмне забезпечення. Це пов’язано з використанням протоколу передачі даних HTTP.

HTTP не зберігає ніякої інформації про попередні сесії користувача. Перевага такого протоколу, який не запам'ятовує стан, полягає в тому, що потрібно посилати менше даних, відповідно, підвищується швидкість.

При використанні протоколу HTTP зберігається цілісність даних, але самі дані можуть опинитися під загрозою захоплення.

Обмін конфіденційної інформації повинен бути безпечним, щоб запобігти несанкціонованому доступу, саме для цього потрібні HTTPS. У більшості випадків HTTPS подібне HTTP. В цих протоколах клієнт (наприклад, браузер) встановлює з'єднання з сервером через стандартний порт. Однак HTTPS забезпечує додатковий рівень захисту, оскільки застосовує криптографічний протокол SSL при обміні даними.

З цією метою заплановано використання HTTPS  для офіційного веб-сайта Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в межах надання послуг з його обслуговування, згідно з визначеними процедурами та умовами їх проведення.

Піклуємось про захист Ваших даних та створюємо умови для забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування.

Відділ інформатизації виконкому міської ради