Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

Криворіжці вдячні за сервіс «Мобільний кейс»

Криворіжці вдячні за сервіс «Мобільний кейс»

Дата публікації:30 січня 2018 р.

Команда «Мобільного кейсу» вирушила 26 січня 2018 рокуна допомогу до мешканки Центрально – Міського району міста, якій понад 80 років.

Заявниця повідомила, що через свій вік та стан здоров’ямає труднощі з пересуванням, а про роботу нового сервісу «Мобільний кейс»дізналася зі ЗМІ.

24 січня 2018 року жінка зателефонувала на «гарячу лінію»Центру адміністративних послуг «Віза» та залишила заявку на виїзне обслуговування, а вже 26 січня 2018 рокуїй було надано послугу з реєстрації нерухомості на дому.

Зіслів заявниці, вона навіть не очікувала, що таке важке для неї питання, як реєстрація нерухомості можна буде вирішити так легко та зручно. Жінка попрохала передати міському голові ЮріюВілкулу та всім, хто долучений до запровадження сервісу «Мобільний кейс» слова вдячності за доступність послуг у Кривому Розі.

Поширення інформації про роботу «Мобільного кейсу»сприяє розширенню локацій, в яких працює сервіс та збільшенню кількості громадян, яким він допомагає вирішити необхідні життєві ситуації незалежно від обставин, в яких вони опинилися.

Команді «Мобільного кейсу» дуже приємно чути позитивні відгуки споживачів послуг, адже цього сервісу потребує дуже багато людей.

Нагадуємо, що замовити послугу можна оформивши заявку одним із способів:

- за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-459

- шляхом звернення до адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» в усній або письмовій формі;

- на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» цілодобово;

- у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.uaцілодобово.

Шановні криворіжці, ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;     e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

https://drive.google.com/open?id=