Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

Про відстеження результативності дії регуляторного акта

Про відстеження результативності дії регуляторного акта

Дата публікації:26 січня 2018 р.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» департаментом соціальної політики (50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36-б, каб.209, тел.74-72-77, 74-73-52, електронна адреса: kg.upszn@gmail.сom) з 01.02.2018 в місячний термін в письмовій формі приймаються зауваження та пропозиції у ході здійснення заходів з періодичного відстеження результативності дії рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157  «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій» за показниками:

- чисельність інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій (надалі користувачів), які зберігають транспорт на виділених за рішенням органу місцевого самоврядування й обладнаних знаками та спеціальною дорожньою розміткою місцях та своєчасність їх інформування через засоби масової інформації щодо можливості отримання послуг з безоплатного зберігання їх транспортних засобів;

- забезпечення громадян пільгових категорій необхідною кількістю місць на автостоянках для безоплатного зберігання транспортних засобів відповідно до їх потреби та якість послуг з безкоштовного зберігання транспортних засобів;

- кількість власників автостоянок (суб’єктів господарювання), які надають послуги з безоплатного зберігання транспортних засобів на спеціально виділених і обладнаних для цього місцях; упровадження сучасних методів організації власниками автостоянок (суб’єктами господарювання) надання послуг користувачам із зберігання їх транспортних засобів; моніторинг тарифів з оплати за послуги зі зберігання транспортних засобів, які застосовуються власниками автостоянок (суб’єктами господарювання);

Регуляторний акт оприлюднений в міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 14.05.2013 №36 та розміщено на офіційному веб-сайті виконкому міської ради в мережі Інтернет www.kr.gov.ua у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавча база», застосовується з 01.01.2014.

Додатково  буде проведено громадські слухання з питань досягнення цілей, задекларованих при прийнятті рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157  «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій». 

Дата, місце та час його проведення:  13.02.2018, о 15.00, каб. 139 приміщення виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1).

 Тема громадських слухань: обговорення ступеня досягнення цілей, задекларованих при прийнятті рішення виконкому міської ради від 08.05.2013 №157  «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат власникам автостоянок (суб’єктам господарювання) вартості послуг, що надані безкоштовно, зі зберігання транспортних засобів інвалідів, членів їх сімей, законних представників інвалідів та організацій».

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони: департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради   (начальник – Благун Інеса Михайлівна) адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 36-б, каб.209, тел.74-72-77, 74-73-52.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань:  на офіційній веб-сторінці Криворізької міської ради та її виконкому в мережі Інтернет  www.kr.gov.ua (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна База «Обговорення проектів регуляторних актів») та Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 14.05.2013.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській комунальній газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 513, 512, тел.  74-70-63, 92-25-89).