Головна Оподаткування Всі новини за 2019 рік квітень місяць

У ЦОП Криворізького південного управління отримали адмінпослуги  понад 9 тисяч  відвідувачів

З початку року у Центрах обслуговування платників Криворізького південного управління отримали адмінпослуги понад 9 тисяч відвідувачів

Дата публікації:8 квітня 2019 р.


На базі Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області діють три Центри обслуговування платників: ЦОП Криворізької південної ДПІ Криворізького південного управління;  Широківської та Апостолівської ДПІ Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Протягом  січня – березня 2019 року до ЦОПів Криворізького південного управління звернулись  за адміністративними послугами 9604  відвідувача.

 Про це  повідомив начальник  Криворізької державної податкової інспекції Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Моїсєєв.

Основним завданням Центрів є своєчасне забезпечення платників якісними послугами; спрощення та оптимізація процедур надання адміністративних послуг; забезпечення повної обізнаності щодо змін у чинному законодавстві. Центрами обслуговування платників Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській надається 17 адміністративних послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У січні – березні поточного року таку послугу отримали 2953 платника. За відомостями  з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків звернулись 3775 запитувачів. Послуги з питань  реєстрації платників єдиного податку, видачі платникам єдиного податку  витягів з реєстру платників єдиного податку, а також  реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та  реєстрації РРО, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок – отримали 1660 платників податків.

В приміщеннях  ЦОП розміщено стенди, на яких розміщено інформацію щодо переліку послуг, що надаються платникам податків та порядок їх надання, зразки відповідних документів, а також актуальна інформація про доповнення та зміни в чинному законодавстві.              «Наразі триває деклараційної кампанія, - зазначив Дмитро Моїсєєв, -  і ми запрошуємо платників податків відвідати  Центри обслуговування Криворізького південного управління,  де   кваліфіковані спеціалісти, у разі потреби, нададуть  кваліфіковану допомогу у заповненні декларації.»

               Нагадаємо, що громадяни, які у 2018 році отримували спадщину чи подарунок, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб; доходи від неподаткових агентів, зокрема, від надання в оренду житла, іноземний дохід, чи отримували дохід від надання послуг з ремонту житла, від організації і проведення розважальних заходів, доходи від репетиторської діяльності та інші повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

               Декларація за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556), подається до фіскального органу за місцем реєстрації до 1 травня 2019 року.  Крім того, громадяни, які минулого року отримували заробітну плату і понесли певні витрати (їх перелік визначений Податковим Кодексом), можуть скористатися правом на податкову знижку. До таких витрат, зокрема, включаються частина процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійні внески неприбутковим організаціям, кошти, перераховані на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. Для отримання податкової знижки податкова декларація подається упродовж усього року (до 31 грудня 2019 року). На наступні роки податкова знижка не переноситься.