Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

легка атлетика

легка атлетика


легка атлетика
Поштовий індекс: 50089
Адміністративний район: Тернівський
Адреса: вулиця Адмірала Головка буд. 45В, КЗШ № 27, 37, 55, 45
На базі якого закладу функціонує: Спортивна споруда комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №7»
Телефон: 38-97-81
Email: dush7-kr.rig@ukr.net
Порядок зарахування до секції: Відповідно до Положення про ДЮСШ наказ від 25.08.2015р. № 69
Перелік необхідних документів: Заява від батьків, медична довідка, копії свідоцтва про народження та ІПН.
Умови зарахування до секції: За віком
Вартість: відсутня
Переглянути фото
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 14
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
Група початкової підготовки - І рік навчання Герун Антоніна Андріївна 38-97-81 Від 8 до 12 16 16
  • Пн, Ср (1410–1540)
  • Сб (900–1030)
Група початкової базової підготовки - І рік навчання Герун Антоніна Андріївна 38-97-81 Від 11 до 12 12 12
  • Вт, Чт (1500–1715)
  • Пт (1410–1625)
  • Сб (1035–1250)
Група початкової базової підготовки - І рік навчання Герун Антоніна Андріївна 38-97-81 Від 14 до 17 12 12
  • Пн, Ср (1630–1845)
  • Пт (1645–1900)
  • Сб (1300–1515)
Група початкової підготовки - І рік навчання Герун Микола Анатолійович 38-97-81 Від 8 до 9 16 16 Пн, Ср, Чт (1500–1630)
Група початкової підготовки - І рік навчання Герун Микола Анатолійович 38-97-81 Від 10 до 11 16 16
  • Вт, Пт (1500–1630)
  • Сб (930–1100)
Група початкової базової підготовки - І рік навчання Герун Микола Анатолійович 38-97-81 Від 14 до 17 12 12
  • Пн, Ср, Чт (1700–1915)
  • Сб (1105–1320)
Група початкової підготовки - І рік навчання Камінський Олександр Олександрович 38-97-81 Від 8 до 9 16 16
  • Ср, Пт (1630–1800)
  • Сб (1630–1730)
Група початкової підготовки - ІІ рік навчання Камінський Олександр Олександрович 38-97-81 Від 11 до 12 16 16
  • Пн (1500–1630)
  • Вт, Чт (1600–1730)
  • Сб (1000–1130)
Група початкової підготовки - ІІ рік навчання Камінський Олександр Олександрович 38-97-81 Від 11 до 12 16 16
  • Пн (1635–1805)
  • Вт, Чт (1735–1905)
  • Сб (1135–1305)
Група початкової підготовки - ІІ рік навчання Камінський Олександр Олександрович 38-97-81 Від 14 до 17 16 16
  • Пн (1810–1940)
  • Ср, Пт (1805–1935)
  • Сб (1735–1905)
Група початкової підготовки - І рік навчання Худик Людмила Григорівна 38-97-81 Від 8 до 9 16 16
  • Пн, Ср (1430–1600)
  • Нд (1000–1130)
Група початкової підготовки - ІІ рік навчання Худик Людмила Григорівна 38-97-81 Від 11 до 12 16 16
  • Пн, Ср, Пт (1605–1735)
  • Нд (1310–1440)
Група початкової підготовки - ІІ рік навчання Худик Людмила Григорівна 38-97-81 Від 11 до 12 16 16
  • Вт, Чт, Пт (1430–1600)
  • Нд (1135–1305)
Група початкової базової підготовки - І рік навчання Худик Людмила Григорівна 38-97-81 Від 14 до 17 12 12
  • Вт, Чт (1605–1820)
  • Пт (1740–1955)
  • Нд (1445–1700)