Кривий Ріг – Ресурсний центр Спортивні секції

плавання

плавання


плавання
Поштовий індекс: 50027
Адміністративний район: Металургійний
Адреса: вулиця Соборності буд. 2, Палац водних видів спорту
На базі якого закладу функціонує: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа №1"
Телефон: 92-71-72
Email: sport-school-1@ukr.net
Адреса сторінки: https://sites.google.com/site/sportschool01/
Порядок зарахування до секції: Зарахування здійснюється відповідно до вимог навчальної програми з плавання для ДЮСШ, СДЮСШОР та наказу Мінсім`ямолодьспорту України "Про організацію навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл" № 1624 від 18.05.2009
Перелік необхідних документів: 1. Заява про вступ до ДЮСШ №1 2. Медична довідка 3. Копії свідоцтва про народження, ІПН
Вартість: відсутня
Порядок влаштування дитини до спортивної секції

Всього вікових груп: 16
Назва Керівник Телефон керівника Вікова категоргія Фактична наповнюваність Нормативна наповнюваність Режим роботи
група підготовки до вищої спортивної майстерності Ржепецький Олег Юрійович 92-71-72 Від 16 до 20 2 2 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб (730–900)
група спеціалізованої підготовки 1 року навчання Ржепецький Олег Юрійович 92-71-72 Від 16 до 20 6 5
  • у будні (1830–2000)
  • Сб (1400–1530)
група базової підготовки 3 року навчання Дарага Жанна Володимирівна 92-71-72 Від 12 до 16 13 8 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб (545–800)
група базової підготовки 3 року навчання Дарага Жанна Володимирівна 92-71-72 Від 12 до 16 13 8 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб (1630–1845)
група спеціалізованої підготовки 4 року навчання Щіпакова Тетяна Олександрівна 92-71-72 Від 16 до 20 4 4
  • у будні (1800–2015)
  • Сб (1300–1515)
група початкової підготовки 2 року навчання Бондар Наталя Володимирівна 92-71-72 Від 6 до 8 13 13 Пн, Ср, Пт (1800–2000)
група початкової підготовки 2 року навчання Бондар Наталя Володимирівна 92-71-72 Від 6 до 8 13 13
  • Вт, Пт (1800–2000)
  • Сб (900–1100)
група початкової підготовки 1 року навчання Герасько Вікторія Андріївна 92-71-72 Від 6 до 8 15 15 Пн, Ср, Пт (1330–1500)
група базової підготовки 1 року навчання Герасько Вікторія Андріївна 92-71-72 Від 12 до 16 9 8
  • у будні (1510–1640)
  • Сб (1430–1600)
група спеціалізованої підготовки 2 року навчання Радкевич Людмила Валеріївна 92-71-72 Від 14 до 17 4 4
  • у будні (1800–2015)
  • Сб (1130–1300)
група базової підготовки 3 року навчання Радкевич Людмила Валеріївна 92-71-72 Від 11 до 13 10 10
  • у будні (1615–1745)
  • Сб (1330–1500)
група спеціалізованої підготовки 2 року навчання Самаренко Сергій Вікторович 92-71-72 Від 14 до 17 4 4
  • у будні (1800–2015)
  • Сб (700–915)
група базової підготовки 4 року навчання Самаренко Сергій Вікторович 92-71-72 Від 12 до 16 8 8
  • у будні (1530–1745)
  • Сб (930–1145)
група попередньої базової підготовки 4 року навчання Бондар Наталія Володимирівна 90-71-72 Від 12 до 16 8 8
  • у будні (1700–1745)
  • Сб (600–830)
група початкової підготовки 1 року навчання Герасько Вікторія Андріївна 90-71-72 Від 6 до 8 15 15
  • Вт, Чт (1330–1500)
  • Сб (1300–1430)
група початкової підготовки 1 року навчання Герасько Вікторія Андріївна 90-71-72 Від 6 до 8 15 15
  • у будні (1630–1715)
  • Сб (1600–1645)