Головна Всі новини за 2020 рік травень місяць

ЧИ ВАРТО ЗАРЕЄСТРУВАТИ СВОЇ ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, НАБУТІ ДО 2013 РОКУ?

ЧИ ВАРТО ЗАРЕЄСТРУВАТИ СВОЇ ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, НАБУТІ ДО 2013 РОКУ?

Дата публікації:26 травня 2020 р.

(роз’яснює управління з питань реєстрації виконкому

Криворізької міської ради)

 Управління з питань реєстрації виконавчого комітету Криворізької міської ради завжди стоїть на захисті прав власників нерухомості, тому доводить до відома інформацію, як захистити свої права та зменшити ризик незаконного заволодіння нерухомим майном.

Внесення відомостей про об’єкти нерухомого майна до Державного реєстру прав – допоможе застрахувати майно від відкриття розділу за підробленими документами. Адже, підробка документів щодо права власності на нерухоме майно, виданих до 2013 року є одним з найбільш поширених незаконних явищ, пов’язаних з державною реєстрацією прав. В даному випадку ніхто не застрахований від подачі підроблених документів для проведення державної реєстрації прав, ні власник об’єкта нерухомого майна або ж користувач, ні державний реєстратор.

Отже, шановні криворіжці, для того щоб уникнути таких ситуацій, кожному власнику або користувачу нерухомого майна, яке зареєстроване до 2013 року, потрібно подбати про належне оформлення документів та після завершення карантинних обмежень, слід запланувати похід до Центру адміністративних послуг «Віза» для внесення відповідних відомостей до Державного реєстру прав.

Державна реєстрація прав та внесення відомостей про об’єкти нерухомого майна до Державного реєстру прав – це перший етап захисту від рейдерських захоплень майна та підроблення правовстановлюючих документів.

 

Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; e-mail:  vpr@kr.gov.ua.;

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.