Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

ПАСПОРТНІ ОФІСИ «ВІЗИ» - ЯКІ ПЕРЕВАГИ?

ПАСПОРТНІ ОФІСИ «ВІЗИ» - ЯКІ ПЕРЕВАГИ?

Дата публікації:21 листопада 2019 р.

Центр адміністративних послуг «Віза» активно працює над забезпеченням якісного сервісу, комфортних умов для отримання доступних і якісних публічних послуг. Тому у Центрі «Віза» 2019 рік оголошено роком «Щирого сервісу».

За розпорядженням міського голови Ю.Г. Вілкула забезпечено функціонування 8 Паспортних офісів Центру адміністративних послуг «Віза» у всіх районах міста:

Головний паспортний офіс ЦНАПу «Віза» (пл. Молодіжна,1).
 Паспортні офіси в районах:

- Центрально-Міському (вул. Староярмаркова 44),

- Інгулецькому (пр. Південний; вул. Гірників 19),

- Довгинцівському (вул. Дніпровське шосе 11),

- Тернівському (вул. Короленка 1а),

- Саксаганському ( вул. Володимира Великого 32),

- Покровському (вул. Шурупова, 2).

Усі Паспортні офіси створені згідно з вимогами комплексної системи захисту інформації, та крім того, оснащені сучасною технікою, комфортними меблями, кондиціонерами.

В Головному офісі «Візи» є повноцінне банківське відділення, банкомат, вільний WI-FI, термінал, почтомат, що сприяє зручності для замовників.

У паспортних офісах Центру «Віза» Довгинцівського та Інгулецького (ж/м Інгулець) районів застосовується для зручності замовників банківська послуга системи POS – термінал

   

Звертаємо увагу, що всі адміністративні, інші публічні послуги у «Візі» надаються БЕЗКОШТОВНО, за винятком тих, сплата щодо яких передбачена чинним законодавством. Адміністративний збір, за наданні послуги, наповнює бюджет міста та в подальшому використовується на розвиток Криворіжжя.

МИ ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Для зручності отримання адміністративних послуг в ЦНАПі «Віза» прийом громадян здійснюється виключно по талонам електронної черги. Звертаємо Вашу увагущо при реєстрації в електронній черзі потрібно обирати талон на кожну послугу: 1талон-1послуга.

Важливо: паспорт громадянина України у вигляді ID-картки вперше оформлюється за місцем реєстрації особи, а паспорт громадянина України для виїзду за кордон - по всій Україні, незалежно від місця реєстрації.

Бажаючі можуть зареєструватися на вебпорталі Центру адміністративних послуг «Віза» (http://viza.kr.gov.ua), мобільний додаток «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» або безпосередньо в Центрі «Віза» та його територіальних підрозділах, де  встановлені інфомати для попередньої електронної реєстрації замовників.

Також існує покрокова відеоінструкція попередньої реєстрації: https://youtu.be/3L0Ux3CLwCA

Про виконання послуги, замовники відразу інформуються SMS- повідомленнями.

 

         Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua