Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Залучаємо громадські організації міста до розвитку цифрових навичків і скілів

Залучаємо громадські організації міста до розвитку цифрових навичків і скілів

Дата публікації:17 жовтня 2019 р.

ЦНАП «Віза» провів другий тренінг для лідерів громадських організацій, які опікуються проблемами криворіжців з особливими потребами, з розвитку їх цифрових навичків і скілів у сфері надання адміністративних та інших публічних послуг.

Пропозицію щодо проведення такого «лікбезу» обговорювали у серпні, на засіданні експертної комісії з реформування системи надання адміністративних, інших публічних послуг органами місцевого самоврядування  м. Кривого Рогу.

Діджиталізазія передбачає не тільки переведення 100% публічних послуг для пересічних громадян та бізнесу в онлайн, забезпечення 100% населених пунктів та їх соціальних об’єктів доступом до високошвидкісного Інтернету, але й залучення мільйонів українців до програми розвитку цифрових навичків і компетенцій. І це важливо не тільки для молодих, а й для наших ветеранів, які не навчалися цьому ані у школах, ані у ВУЗахБазова цифрова грамотність дозволить комфортно проживати в Україні та користуватися всіма послугами онлайн.

Лідери громадських організацій криворіжжя з особливими потребами з великою зацікавленістю ознайомилися з проєктом ВІЗА ЕЛЕКТРОННА, а саме користування особистим кабінетом вебпорталу Центру адміністративних послуг «Віза», мобільними додатками «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» та «Попередня реєстрація до електронної черги Центру адміністративних послуг «Віза», з роботою Реєстру  територіальної громади міста Кривого Рогу, набули навичок користування розділами вебпорталу та мобільних додатків.

А ще – опрацювали зі службовцями виконкому міськради: департаментів адміністративних послуг, соціальної політики, управління з питань реєстрації  «домашнє завдання»: висказали свої побажання щодо чергового тренінгу, який відбудеться у виконкомі міської ради 04.11.2019 (тема: Офіційні вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету, вебпортал міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» - переваги та зручності для замовників).

 

 

Ми працюємо для Вас!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua