Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

Мер Юрій Вілкул: Навіть після відпрацювання масових заявок по ліквідації наслідків стихії всі служби мають продовжувати працювати в посиленому режимі

Мер Юрій Вілкул: Навіть після відпрацювання масових заявок по ліквідації наслідків стихії всі служби мають продовжувати працювати в посиленому режимі

Дата публікації:12 липня 2019 р.

Міський оперативний штаб з ліквідації наслідків стихії продовжує свою роботу. На засіданні штабу, яке відбулося 12 липня під керівництвом мера Юрія Вілкула, розглянуті питання щодо енергозабезпечення, надання допомоги в ремонті багатоквартирних будинків, приватного сектору, а також матеріальної допомоги жителям.

На першому місці - 100% відновлення електропостачання в місті. Керівник Криворізького підрозділу Обленерго Генадій Вередін доповів, що на 9 ранку 12 липня без світла залишається 21 споживач.

«Зараз по місту працює 29 бригад і ми плануємо сьогодні до обіду закінчити підключення всіх абонентів. Зараз маємо 2 масові заявки. Також надійшло 59 окремих заявок, але вони не пов'язані зі стихією, це поточні ремонти», - проінформував Геннадій Вередін.

Основний упор електрики роблять на Центрально-Міський район, там працює 24 бригади, інші п'ять в інших районах.

Мер підкреслив: «Необхідно проаналізувати всі адреси зі службами звернень громадян, нічого не упустити. Навіть після усунення масових заявок по ліквідації наслідків стихії всі служби повинні продовжувати працювати у посиленому режимі в усіх напрямках. Також я ставлю завдання посилити роботу по ремонту багатоквартирних будинків і допомоги приватному сектору».

Людям, які постраждали від урагану продовжується виділення матеріальної допомоги з міського бюджету. Її отримало вже 92 мешканця на суму більш, 261 тис.грн.