Головна Всі новини за 2019 рік червень місяць

Літні канікули веселі та пізнавальні! Учасники соціальних проектів «Кривий Ріг – місто дитячих розваг» та «Підприємницький воркшоп» чекають влітку на маленьких криворіжців

Літні канікули веселі та пізнавальні! Учасники соціальних проектів «Кривий Ріг – місто дитячих розваг» та «Підприємницький воркшоп» чекають влітку на маленьких криворіжців

Дата публікації:18 червня 2019 р.

коментує управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)

Літо — це найрадісніша пора року. Це час свободи, тепла та гарного відпочинку. Для дітей воно складається з яскравих вражень, про які вони з радістю розповідають друзям, близьким та знайомим. Суб’єкти господарювання вирішили внести свою частинку для організації проведення дозвілля дітей.

В рамках  соціального проекту «Кривий Ріг – місто дитячих розваг»діти з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, багатодітних сімей, діти військовослужбовців, які брали або беруть учать у проведенні операції об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб з територій південних і східних областей України  віком 7-10 років з 1 червня  безкоштовно відвідують атракціони - в стаціонарних дитячих розважальних центрах:  ДРЦ «Ігролайф», вул.Лермонтова, 37; «Джамп сіті», вул.Героїв АТО, 30д, «Терра Парк», мкн-н 5 зарічний, 11к;   в пересувних атракціонах по районах міста:  Інгулецький: на пр-ті Перемоги, 37в та у сквері ім.225-річчя міста Кривого Рогу; на вул. Подлєпи, в парку «Юнацький»;  Металургійний: в парку ім.Б.Хмельницького (2 локації); Довгинцівський: парк Ювілейний; Центрально-Міський: парк ім.Ф.Мершавцева; пр-т Поштовий,23 біля театру ім.Т.Г.Шевченка;  Покровський: на території дитячого скверу «Чебурашка» (173 квартал), бул.М.Василевського, 22а; Тернівський:вул.Сергія Колачевського, 84, парк «Тернівський»; Саксаганський:сквер по вул.Космонавтів, пр-т 200 річчя Кривого Рогу, 7в.

Загалом за період  дії проекту  послугами відпочинку та розваг скористалися понад 30 тис. дітей, благочинні внески підприємців склали близько 900 тис.грн. У цьому році суб’єкти господарювання у сфері розваг та відпочинку очікують на 8 650 дітей.

Не тільки теоретично, а й практично можна доторкнутися до базових знань оволодіння навичками цікавих професій підприємництва в рамках соціального проекту «Підприємницький воркшоп».

Протягом літніх канікул 2019 року учнівська молодь має  можливість безкоштовно  відвідати такі об’єкти та пізнати професії:

-  готель «Раціотель», вул.Магістральна, 8 - робота рецепції,  зустріч гостей в готелях; 

- кафе «Біля млина», вул.Сергія Колачевського, 168 - випікання  солодощів, святкове сервірування столів;

- кафе «Копоть & баклажан», пр-т Миру, 24 - обслуговування в оригінальному закладі ресторанного господарства;

- перукарню «Міф», вул.Панаса Мирного, 5 - перукарське мистецтво; 

- автокомплекс «Автостар», вул.Збагачу-вальна, 1г – ази керування автомобілем, вивчення деталей його конструкції; 

- ПЗ «Центр професійної освіти і навчання», вул.Женевська, 2а - дизайнери та художники – оформлювачі, оформлення та створення об’ємного декупажу з використанням шпаклівки;

- ресторан «Природа», вул.Дишинського, 11 – майстер-класи кулінарного мистецтва; 

- хімчистку на вул. О.Поля, 18 – чищення  різних видів одягу;

- ресторан «Околиця»,  вул.Купріна, 134 - приготування традиційних українських страв;

- в ательє «С.Ірена», вул.Єсеніна, 5  - пошиття речей з хутра та шкіри.     

         Таке змістовне  дозвілля буде проведено протягом червня – серпня 2019 року  для майже 300 дітей.

 

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених суб’єктів господарювання.

 

Контакти управління розвитку підприємництва:

телефон: 74-39-72, 068-946-67-39;

e-mailurp@kr.gov.ua.