Головна Всі новини за 2019 рік червень місяць

ВІДСТЕЖИТИ ГОТОВНІСТЬ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ СТАЛО ЗРУЧНІШЕ!

ВІДСТЕЖИТИ ГОТОВНІСТЬ БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТІВ СТАЛО ЗРУЧНІШЕ!

Дата публікації:12 червня 2019 р.

За розпорядженням міського голови Ю.Г. Вілкула у Криворізькій «Візі»  з 25.07.2017 було запроваджено оформлення ID-карток (паспортів громадянин України) та закордонних паспортів. На сьогоднішній день успішно функціонують 8 Паспортних офісів ЦНАПу у кожному районі міста та ж/м Інгулець. За вказаний період через мережу паспортних офісів Центру адміністративних послуг «Віза» обслужено 23 827 замовників послуг.

Замовникам біометричних паспортів можливо перевірити стадію оформлення їх документа, в режимі онлайн,  на  офіційному веб – сайті   Державної   міграційної  служби,

через    електронний       сервіс:      «Перевіркастану оформлення документів» (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html).

Результат пошуку буде виведено зверху сторінки, після введення серії та номеру документа, підтвердження капчі, та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться).

Раніше при відстеженні документу інформація на сервісі відображала етап оформлення документа і завершувалася статусом «Документ доставлено до підрозділу Міграційної служби /дата/». У зв’язку з тим, що громадяни все частіше звертаються для оформлення ID-картки та закордонного паспорта до ЦНАП або центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс», ДМС сформувало додаткові статуси оформлення вказаних документів для більш комфортного користування сервісом, а саме:

- статус про можливість отримати уже готовий документ отримали усі заявники – і ті, хто звернувся до підрозділу ДМС, і відвідувачі ЦНАП або центрів обслуговування «Паспортний сервіс».

- статус, який означає, що у процесі персоналізації документа було виявлено технічні помилки (неякісне фото, оцифровка відбитків пальців тощо), тому громадянину необхідно звернутися за місцем подачі документів.

 

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua

http:// viza.kr.gov.ua