Головна Всі новини за 2019 рік травень місяць

Про впровадження нового підприємницького соціального проекту

Про впровадження нового підприємницького соціального проекту

Дата публікації:17 травня 2019 р.

 (коментує управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)

Стратегічним планом розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року передбачено активізацію роботи щодо розширення напрямів соціального підприємництва.

На теперішній час вже функціонують соціальні та муніципальні  проекти «Зігріємо турботою ветерана» «Кривий Ріг – місто дитячих розваг», «Підприємницький воркшоп»,  «Кіно без віку», «Найкраще - дітям», «Криворізька гостинність».

   

З травня 2019 року упроваджено новий соціальний проект «Соціальне кафе Криворіжжя», учасниками якого є суб’єкти господарювання сфери ресторанного господарства.

Витоки цієї ініціативи починаються з доброї традиції організовувати чайні столи для ветеранів війни:  в магазинах були відведені спеціальні місця відпочинку для ветеранів, в яких розміщені столи, крісла, «острівки» з частуваннями. Традиція таких зустрічей є надзвичайно важливою для ветеранів і нині. Тому символічно, що старт нового проекту «Соціальне кафе Криворіжжя» відбувся саме у переддень відзначення   Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як однієї із всесвітньо значущих дат. Безкоштовно для ветеранів війни в 13 кафе, ресторанах та виїзних фаст-кортах проведено святкові обіди.

Проте підприємці цим не обмежились. До Дня захисту дітей для дітей-сиріт та онкохворих дітей в 5 закладах ресторанного господарства, відповідно до пропозицій соціально відповідальних підприємців, заплановано організацію благодійного частування зазначених категорій громадян.

З нагоди Дня інваліда для людей з особливими потребами в 11 кращих кафе міста будуть проведені благодійні обіди. Також у наступному році до  Дня сім’ї заплановано розшити дію проекту  для сімей військовослужбовців та переміщених з  тимчасово окупованих територій. 

 

 

 

 

 

 

 

На сьогоднішній день учасниками проекту вже стали 13 закладів ресторанного господарства міста.

Закликаємо всіх небайдужих підприємців приєднуватися до соціальних ініціатив!

 

 

 

Контакти управління розвитку підприємництва:

телефон: 74-39-72;

e-mail: urp@kr.gov.ua