Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Обговорюємо питання ведення діяльності з підприємцями побутового обслуговування, торгівлі та ресторанного господарства

Обговорюємо питання ведення діяльності з підприємцями побутового обслуговування, торгівлі та ресторанного господарства

Дата публікації:19 квітня 2019 р.

16 квітня 2019 року відбулося засідання міських галузевих рад підприємців з питань діяльності готелів, надання індивідуальних послуг; торгівлі та ресторанного господарства у виконкомі Криворізької міської ради.

  https://drive.google.com/open?id=14ZKhcqFjRArcwWSV8R9toB1hVCJAzmYK        Підприємцями  обговорені питання ведення підприємницької діяльності за актуальними напрямами господарювання.

       Присутніх ознайомлено з висновками повторного відстежен-ня  результативності  дії   рішення  виконкому міської ради від 14.02.2018 №66 «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м.Кривий Ріг», які  затверджено рішенням виконкому Криворізької міської ради від 10.04.2019 №194.    

Довідково: з початку 2019 року проведено 3 конкурси із визначення переможців серед суб’єктів господарювання, які виявили бажання розміщувати 68 пересувних тимчасових споруд під час проведення сезонних ярмарків. Переможців визначено по 63 місцях. На сьогоднішній день укладено 54 договори на користування об’єктами комунальної власності під час проведення ярмарків з продажу  овочів, плодів, ягід, безалкогольної продукції, квасу, морозива, друкованої продукції. До бюджету міста від розміщення пересувних споруд вже надійшло 21,3 тис.грн. (плата за користування здійснюється щомісячно).

         Актуальними для обговорення суб’єктами господарювання були результати  повторних  відстежень дії рішень міської ради від 28.03.2018 №2564 «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста кривого Рогу» та від 28.03.2018 №2566 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою, відмови в їх видачі, переоформлення та анулювання таких дозволів».

       У ході обговорення показників ефективності дії зазначених регулювань підприємці наголосили на отриманні позитивного ефекту від упровадження в практику вищезазначених рішень, відзначили доступність та прозорі умови для їх виконання.

        Зацікавленість підприємців  викликали проекти нового регулювання – рішення  міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва м. Кривого Рогу на 2020 рік», «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі».

       Врахувавши рекомендації Державної регуляторної служби, Антимонопольного комітету України, запропоновані розробником ставки єдиного податку дещо змінено, але в основному збережено тенденцію до зниження податкового навантаження, дотримано принцип диференціації розміру ставок для платників податків І та ІІ груп.

        У доопрацьований проект рішення проутримання домашніх тварин  внесенні доповнення з урахуванням Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження»  та передбачено питання поховання домашніх тварин.

        Крім того, суб’єктами господарювання  схвалено концепцію нового соціального   проекту  «Соціальне кафе Криворіжжя», запропоновано провести презентацію його упровадження до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  07.05.2019.

         На засіданні  галузевих  рад підприємців, також,  обговорені організаційні заходи торговельного та побутового обслуговування, надання послуг у сфері розваг мешканцям та гостям міста під час святкування Великодня, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня Європи  в м.Кривому Розі, 224-ї річниці з дня заснування міста Кривого Рогу.