Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Пакет «Народження дитини» - чекаємо на замовників

Пакет «Народження дитини» - чекаємо на замовників

Дата публікації:11 квітня 2019 р.

Шановні замовники послуг!

 

З метою постійного підвищення рівня послуг до життєвих потреб мешканців міста, розширення переліку та доступності послуг, за ініціативою міського голови Ю.Г.Вілкула, укриворіжців є можливість подати документи до Центру адміністративних послуг «Віза» та його територіальних підрозділів, і отриматипакетну послугу «Народження дитини».

Учора, на засіданні виконкому міської ради ухвалено рішення, яким доповнено даний «пакет» ще однією послугою - «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Відтепер за 1 заявою ми будемо надавати 11 послуг.

При отриманні цієї послуги «одним пакетом» не потрібно відвідувати 8 установ (серед них РАЦС, Міграційна служба, відділи реєстрації, освіти, управління соцзахисту, комітет сім’ї та молоді виконкомів районних у місті рад, міське управління охорони здоров’я), а необхідні документи, допомогу та інформацію (свідоцтво про народження, паспорт дитини для виїзду за кордон, реєстрацію місця проживання малюка, одержати допомогу при народженні, відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»призначення державних допомог та пільг багатодітним родинам, посвідчення батьків багатодітної родини та дітей з багатодітної родини,  реєстрацію в електронній черзі до дитсадка, інформацію про можливість зарахування дитини до школи та щодо лікарів, з якими можливо укласти декларацію з надання первинної медико-санітарної допомоги для дитини) можливо одержати одночасно у «Візі».

Крім того, ті хто оформлюватимуть у Центрі  паспорти, не повинні будуть надавати довідку про місце реєстрації, бо вищевказаним рішенням виконкому міської ради надано адміністраторам Центру «Віза» доступ до електронного Реєстру територіальної громади. Насьогодні  в зазначеному Реєстрі вже 596 489 криворіжців, і саме ті, хто зареєстрував себе в ньому, уникатимуть зайвого паперового обліку при одержанні послуг влади. У 2018 році  більше 200 тисячам криворіжців, а у цьому році –  42 тисячам вже не потрібно було отримувати у виконкомах районних у місті рад такі паперові довідки.

Нагадуємо, що Центр «Віза» працює з понеділка по п’ятницю (9-00 – 16-30 год.), а у вівторок та четвер до 20-00 год.

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

 Контакти Центру адміністративнихпослуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua