Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу

Дата публікації:28 березня 2019 р.

На сьогодні в м. Кривому Розі діє рішення Криворізької міської ради від 23.12.2009  №3645 «Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Кривому Розі», із змінами, але його дія не призвела до очікуваних результатів.

Новий регуляторний акт направлено на врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, мешканцями, суб’єктами господарювання, профільними комунальними підприємствами та іншими суб’єктами, що утримують тварин.

Для обліку та контролю за популяцією тварин у 2017 році між виконкомом Криворізької міської ради й громадською організацією «Міжнародні системи реєстрації» укладено меморандум про співпрацю.

Представниками громадських організацій за допомогою веб-порталу Animal-id.info проведено моніторинг підрахунку безпритульних тварин (собак), результати якого свідчать, що на території міста перебуває орієнтовно 7 000 тварин.

Зміни до статті 1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та до статті 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначають  важливість та необхідність ухвалення запропонованого регуляторного акта. Запровадження його вимог надасть можливість створити умови для належної життєдіяльності мешканців міста, забезпечить поліпшення санітарного та епізоотичного стану міста, змінить громадську думку на користь цивілізованого, гуманного та етичного ставлення до тварин, що вплине на виховання зростаючого покоління й мешканців міста та підвищення моральної відповідальності в суспільстві, сприятиме врегулюванню питань нападів безпритульних тварин (собак), посиленню контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі.

Дія регуляторного акта буде розповсюджуватися на власників тварин - мешканців міста та суб’єктів господарювання.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені 02.04.2019 в міській газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках  в мережі Інтернет:

            - Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» http://kr.gov.ua;

            - виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 02.04.2019 в місячний термін:

- департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради (50101,  м. Кривий Ріг,         пл. Молодіжна, 1, кабінет 550, Карий Іван Олександрович – директор департаменту розвитку інфраструктури міста, тел. (0564) 92-19-10, u.jkg@kr.gov.ua)

-  управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

А такожна електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.ua  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покров-ської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ing-org.gov.uasrvk@srvk.gov.ua, trnvk@trnvk.gov.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.  Зі змістом зведеної таблиці пропозицій і зауважень можливо буде ознайомитися на офіційній сторінці  виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет. 

Додатково  буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу, оцінка стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта. 

Дата, місце та час його проведення:  16.04.2019, о 16.00, каб. 444 приміщення виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1).

 Тема громадських слухань:  обговорення проекту рішення міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу. 

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони:

- департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради (50101,  м. Кривий Ріг,  пл. Молодіжна, 1, кабінет 550, Карий Іван Олександрович – директор департаменту розвитку інфраструктури міста, тел. (0564) 92-19-10, u.jkg@kr.gov.ua).

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: з 02.04.2019 на офіційній веб-сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет  www.kr.gov.ua (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна База «Обговорення проектів регуляторних актів») та Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 02.04.2019.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.