Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

ЧИ МОЖЛИВО ОДНОЧАСНО «ВИПИСАТИСЬ» І «ПРОПИСАТИСЬ» У КРИВОМУ РОЗІ?

ЧИ МОЖЛИВО ОДНОЧАСНО «ВИПИСАТИСЬ» І «ПРОПИСАТИСЬ» У КРИВОМУ РОЗІ?

Дата публікації:22 березня 2019 р.

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міськради нагадує, що «виписатись» зі старого житла та «прописатись» за новою адресою необхідно протягом 30 днів з моменту переїзду. Тим паче, що «виписатись/прописатись» можна в Кривому Розі ПРОСТО, ДОСТУПНО та ОДНОЧАСНО протягом одного візиту до «офісу прописки» за новим місцем проживання.

 

Для отримання послуги необхідно надати:

1. Документ, до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання. Це паспорт у формі книжечки або у вигляді ID-картки.

2. Квитанція про сплату адміністративного збору.

Звертаємо увагу, що у разі зняття з реєстрації за попередньою адресою одночасно з реєстрацією нового місця проживання адміністративний збір сплачується тільки за одну адміністративну послугу!

3. Документи, які підтверджують право на проживання в житлі.

До таких документів можуть відноситись документи, на підставі яких виникає право власності або право користування (рішення суду, свідоцтво про право власності, договір найму), або документи, які свідчать про відчуження житла (нотаріальні договори).

У разі відсутності таких документів «прописка» здійснюється виключно за наявності згоди власника житла.

4. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

5. Документ, що посвідчує повноваження, якщо заява подається представником (нотаріальна довіреність, рішення про опіку чи піклування).

 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.