Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

Електронні послуги Пенсійного фонду України: доступність для ветеранів (коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

Електронні послуги Пенсійного фонду України: доступність для ветеранів (коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

Дата публікації:11 січня 2019 р.

 

Нові сервіси – нові можливості

За   ініціативою      міського    голови Юрія Григоровича Вілкула в місті запроваджено нові стандарти  обслуговування   криворіжців.    

У вересні минулого року підписано двосторонню угоду про співпрацю у сфері надання  широкого  спектру  пенсійних послуг мешканцям міста.  Налагоджена активна співпраця місцевих органів  Пенсійного фонду та Центру адміністративних послуг «Віза», метою якого, насамперед, є підвищення якості надання послуг населенню з використан-ням сучасних інформаційних технологій.

Щосереди в  Центрі адміністративних послуг «Віза» спеціалісти терито-ріальних відділів Пенсійного фонду здійснюють   прийом   громадян з питань пенсійного забезпечення.

Інформуємо, що на сайті Пенсійного фонду України функціонує веб-портал електронних послуг (http://portal.pfu.gov.ua), який дозволяє отримати ряд послуг «не виходячи з дому» не тільки пенсіонерам, а й всім громадянам України, зокрема  отримати інформацію про свій страховий стаж, про розмір заробітної плати з якого сплачено єдиний соціальний внесок, пенсіонери можуть записатися на прийом до органів Пенсійного фонду України на певні дату і час, отримати доступ до своєї електронної  справи, а також  ряд інших послуг.

Зареєструватися на веб-порталі просто:

-   необхідно  звернутися  до  будь-якого  сервісного центру  Пенсійного фонду

України в Дніпропетровській області та надати заяву (при собі потрібно мати оригінали паспорта та реєстраційного номера облікової картки фізичної особи-платника податків (ідентифікаційного коду);

- або самостійно, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП), який можна отримати в органах Державної фіскальної служби, відділенні  ПриватБанку тощо.

Радимо отримати ЕЦП, адже він дає можливість реєструватися на веб-ресурсах та отримувати електронні послуги інших органів виконавчої влади.

Ця послуга доступна безкоштовно в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) (повний перелік можна знайти  на сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України – www.czo.gov.ua).

Адреси відділів  обслуговування  громадян (сервісний центр)  управління  обслуговування  громадян Головного управління  Пенсійного фонду України  в Дніпропетровській  області  м. Кривого Рогу, режим роботи: щодня з 08.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45,  крім п’ятниці (з 08.00 до 15.45), вихідні дні – субота та неділя:

-         Довгинцівський: вул. Ярослава Мудрого, буд. 85 А;

-         Інгулецький: проспект Південний, буд.1;

-         Металургійний: вул. Степана Тільги, буд. 20;

-         Покровський: вул. Ватутіна, буд. 37 в;

-         Саксаганський: вул. Покровська, буд. 17 А;

-         Тернівський: вул. Сергія Колачевського, буд. 133;

-         Центрально-Міський: вул. Петра Калнишевського, буд. 1 А.

 

Отже,   залучайтеся   до  користування  електронними   послугами   Пенсійного фонду України і Ви особисто зможете переконатися в їх доступності та  зручності.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua