Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

ПОДОРОЖІ «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ»

ПОДОРОЖІ «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ»

Дата публікації:10 січня 2019 р.

 

(про роботу Мобільного офісу «Віза» 10.01.2019)

Проект міського голови Ю.Г. Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА» - переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році» (почесне третє місце), бо він дійсно унікальний і єдиний в Україні.

І МИ, КОЛЕКТИВ ЦЕНТРУ «ВІЗА», ЦИМ ПИШАЄМОСЯ!

А ще – на державному рівні питання наближення адміністративних послуг до їх замовників через Мобільні офіси є одним із найактуальніших.

Сьогодні екіпаж  Мобільного офісу-трансформеру  завітав до мешканців Довгинцівського району.

 

 

 

Питання з якими зверталися відвідувачі:

v  до адміністратора ЦНАПу – з оформлення біометричних паспортів, як здійснити попередню реєстрацію за допомогою «Мобільного додатку», які документи потрібно подати для того, щоб зареєструвати нерухоме майно;

v  до фахівців управління праці та соціального захисту населення виконкому Довгинцівської районної у місті  ради – з оформлення субсидій  і виплати грошової компенсації за комунальні  платежі (500 грн.) у 2019 році;

v  до реєстратора відділу прописки виконкому Довгинцівської районної у місті  ради – з питань реєстрації місця проживання, отримання довідки про реєстрацію місця проживання.

Всього обслужено 125 замовників.

Мешканці залишилися задоволеними обслуговуванням у Мобільному офісі та виразили слова вдячності за турботу місцевій владі.

 

 

Криворіжці про проект:

«Сучасно, зручно, актуально для Кривого Рогу!»

 

 

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), 493-08-28
e-mail:
 viza@kr.gov.ua