Головна Всі новини за 2018 рік грудень місяць

ЧОГО ОЧІКУВАТИ КРИВОРІЖЦЯМ В РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ НАСТУПНОГО РОКУ: ЗАКОНОДАВЧІ НОВОВВЕДЕННЯ

ЧОГО ОЧІКУВАТИ КРИВОРІЖЦЯМ В РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ НАСТУПНОГО РОКУ: ЗАКОНОДАВЧІ НОВОВВЕДЕННЯ

Дата публікації:22 грудня 2018 р.

Виконком Криворізької міської ради, в очікунні нового року, зібрав для мешканців міста найцікавіші законодавчі нововведення.

З лютого 2019 року вступить в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування», яким вносяться зміни до законодавства з реєстрації нерухомості, що регулюють питання накладання іпотеки і заборони.

Також Урядом прийнято рішення про створення Реєстру об’єктів нерухомого майна як підсистеми, призначеної для автоматизації процесів ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, з метою надання достовірних відомостей у повному обсязі про нерухоме майно державним реєстраторам, органам місцевого самоврядування та органам державного архітектурно-будівельного контролю.

Починаючи з 1 січня 2019 року всі кандидати на посаду реєстраторів будуть складати професійний іспит на знання українського законодавства. Відповідну Постанову під час засідання 24.10.2018 р. прийняв Кабінет міністрів України. Починаючи з 2019 року, послуги з реєстрації нерухомості криворіжцям будуть надавати реєстратори, кваліфікація яких буде перевірена Мін’юстом. Іспит будуть складати кандидати на посаду реєстраторів, а також ті реєстратори, які з тих чи інших причин були відключені від доступу до реєстрів.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

  • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;    e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.