Головна Всі новини за 2018 рік грудень місяць

РАЗОМ-КРАЩЕ!

РАЗОМ-КРАЩЕ!

Дата публікації:4 грудня 2018 р.

Забезпечення доступності публічних послуг для всіх без винятку споживачів – завдання міського голови Юрія Григоровича Вілкула, яке реалізується органами місцевого самоврядування м. Кривого Рогу.

         Для зручності криворіжців діють 40 офісів послуг органів місцевого самоврядування (у т.ч. 19 офісів ЦНАПу «Віза», із них 4 мобільних та 7 паспортних; 2- бек-офіси та 11 фронт – офісів реєстрації бізнесу та нерухомого майна; 8 офісів з реєстрації місця проживання громадян). Іх розміщено по всіх районах міста, для зручностей криворіжців та забезпечення оптимальної інтенсивності роботи. Більше 8500 споживачів відчули перевагу обслуговування Мобільного офісу муніципальних послуг-пересувного ЦНАПу на колесах.

         На засіданні виконкому міської ради 13.11.2018 міським головою Ю.Г.Вілкулом   підписано Меморандум про взаємодію щодо створення безбар’єрного середовища м.Кривого Рогу  з Дніпропетровською обласною організацією Українського товариства глухих, започатковано новий проект - «РАЗОМ - краще», службовці органів місцевого самоврядування вивчатимуть жестову мову.

          А сьогодні, 03.12.2018, у Міжнародний день людей з інвалідністю,  Мобільний офіс відвідавГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ "ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "РАЗОМ»

 

Для відвідувачів проводено промоакції: «ОФОРМИ СУБСИДІЮ» та  «ЗМІНИЛАСЬ НАЗВА ВУЛИЦІ - ПОСТАВ ШТАМП У ПАСПОРТ!».

 В Мобільному офісі працювали державний реєстратор, соціальні працівники, реєстратор відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Покровської районної у місті ради. Вони приймали документи на оформлення житлових субсидій, на реєстрацію нерухомого майна, бізнесу, реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання, проставлення штампу у паспорт громадянина України (у разі зміни назви вулиці), надавали консультації з питань оформлення біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон і у формі ID-картки та з інших питань.

У цей день послугами Мобільного офісу скористалися 89 замовників послуг, у тому числі з питань проставлення штампу у паспорт громадянина України (у зв’язку із зміною назви вулиці) – 68 осіб, оформлення субсидії – 12 осіб, реєстрації  нерухомого майна – 5 осіб, по соціальним питанням – 4 особи.

Ми чекаємо на Вас!

ВАШ ЦЕНТР «ВІЗА»- «ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО»!

Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра!

 

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua