Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЕНТР «ВІЗА» У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

ЯК ПРАЦЮЄ ЦЕНТР «ВІЗА» У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата публікації:30 листопада 2018 р.

Забезпечення    доступності   отримання   послуг   криворіжцями – завдання міського голови Ю.Г.Вілкула, яке  успішно  виконується   Центром   адміністративних послуг «Віза».

Територіальний підрозділ Центру адміністративних послуг «Віза» у Покровському районі – один із підрозділів-лідерів за кількістю відвідувачів. З початку цього року обслужено вже більше 3,7 тисяч замовників послуг. І це зрозуміло – бо Покровський район один із найбільших за чисельністю мешканців та територіально віддалений від ЦНАПу.

Центр «Віза» у Покровському районі функціонує з  2015 року, знаходиться у адміністративній будівлі  Покровського райвиконкому за адресою: вул. Шурупова, 2а. Офіс забезпечено сучасною технікою, інформаційними засобами,  працює і сервіс електронної черги.

Враховуючи пропозиції замовників послуг, починаючи із листопада цього року  у терпідрозділі Покровського району надають послуги два адміністратора: Ліхтар Лариса Петрівна,  Гульчак Ірина Василівна.

Найбільшим попитом у замовників користуються послуги з реєстрації нерухомого майна, бізнесу, «пакетні» послуги, а також послуги «єдиного вікна»,  виконавцем яких є виконком районної у місті ради.

На теперішній час на завершальній стадії роботи по відкриттю Паспортного офісу «Віза» у Покровському районі, який буде відкрито на виконання розпорядження міського голови Ю.Г. Вілкула: «Паспортний офіс«Віза» - у кожному районі міста».

Для зручності наших замовників, забезпечення доступності отримання послуг  МОБІЛЬНА «ВІЗА» постійно здійснює свої виїзди у 6 густонаселених мікрорайонів  Покровського району - з початку року здійснено 22 виїзди, обслужено 754 замовника послуг.

 Для наших споживачів послуг:

  • ми працюємо: пн., вт., ср., чт., пн.  з 9.00-до 12.00, з 12.30 до 16.30.

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), 493-08-28
e-mail: 
viza@kr.gov.ua