Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

Служби ЦНАПу «Віза»: хто в ТОП-5 у споживачів сьогодні?!

Служби ЦНАПу «Віза»: хто в ТОП-5 у споживачів сьогодні?!

Дата публікації:30 листопада 2018 р.

З метою створення для громадян, суб’єктів господарювання зручних та доступних умов отримання адміністративних, інших публічних послуг через Центр «Віза», міським головою Ю.Г.Вілкулом та керівниками підприємств, організацій, установ – надавачів послуг укладено Меморандум та Угоду про співпрацю у сфері надання якісних адміністративних, інших публічних послуг. У Центрі, крім адміністраторів, працюють повноважні представники 35 підприємств, організацій, установ – надавачів послуг, у тому числі і 7 суб’єктів господарювання, що посідають монопольне становище на ринку послуг (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо).

З початку року повноважними представниками підприємств,організацій, установ, що входять до складу Центру надано понад 22 тисячі різних видів послуг.

Найбільш завантажений день в «Візі» – четвер, оскільки майже всі служби, які входять до складу Центру здійснюють прийом замовників послуг згідно з затвердженим графіком.

Сьогодні найбільше звернень до фахівців Криворіжтепломережі, Укртелекому, Кривбасводоканалу, БТІ, відділу державного архітектурно-будівельного контролю, управлінь розвитку підприємництва, комунальної власності міста. До цих служб криворіжці звертаються з питань узгодження топозйомок, оформлення договорів, декларацій, тощо.

 

З графіком прийому служб Центру «Віза» можна ознайомитись, перейшовши за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1TCfzZ2_-Pm2b_G4XFW3Z6aejWvM3GzweqnIbZucgLdc/edit

 

 

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), e-mail: viza@kr.gov.ua