Головна Всі новини за 2018 рік жовтень місяць

Ярмарок проектів - Громадський бюджет-2019

Ярмарок проектів - Громадський бюджет-2019

Дата публікації:31 жовтня 2018 р.

27 жовтня 2018 року в Палаці культури "Мистецький" (колишній ПК ім.Артема) відбувся «Ярмарок проектів - Громадський бюджет-2019", захід, що мав на меті інформаційну підтримку конкурсантів та передбачав публічну презентацію конкурсних пропозицій із запрошенням усіх зацікавлених мешканців міста.

Впродовж роботи Ярмарку було презентовано 37 проектів. Підтримати авторів прийшло близько 80 їх однодумців.

Відкриваючи захід, заступник міського голови, голова ради з проведення конкурсу А.Полтавець зазначив, що конкурс «Громадський бюджет» є перш за все  важливим інструментом налагодження співпраці з громадою міста, сприяння процесу місцевого економічного розвитку, виявленню проблем, які в першу чергу турбують мешканців. Це дієвий механізм реалізації громадських ініціатив.

За результатами конкурсу до участі в голосуванні допущено 115 проектів, які пройшли експертну оцінку на відповідність вимогам Положення про конкурс.

01 листопада 2018 року розпочнеться голосування за проекти. І саме «Ярмарок проектів» надає можливість авторам проінформувати громаду та залучити до голосування за свій проект якнайбільшу кількість мешканців міста.

Під час представлення проектів окрім презентацій автори використовували відеосюжети та відеоролики, виступи дитячих колективів тощо.

Упродовж роботи Ярмарку відбувалася пряма трансляція через канал YouTube https://www.youtube.com/watch?v=RKLAmlhk4Lo.

Захід пройшов у атмосфері творчого натхнення та відчуття починающихся змагань.