Головна Всі новини за 2018 рік жовтень місяць

Нові послуги у ЦНАПі «Віза»

Нові послуги у ЦНАПі «Віза»

Дата публікації:30 жовтня 2018 р.

В місті приділяється значна увага реформуванню публічних, у тому числі адміністративних послуг, бо це стосується кожного. На засіданні міської ради 24.10.2018 прийнято рішення щодо регламенту Центру «Віза», створення додаткових зручностей для його відвідувачів.

Так, до діючого переліку адміністративних, інших публічних послуг, які надаються через Візу, її територіальні підрозділи, у тому числі мобільні офіси, додано нові послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, які будуть надаватися через «Візу» одразу після впровадження доопрацьованого програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян в промислову експлуатацію. Мінюстом проводиться робота по підготовці відповідних інформаційних та технологічних карток зазначених послуг. Передбачено серію навчальних семінарів фахівцями Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області для адміністраторів «Візи».

Прийнятим на засіданні міської ради рішенням визначено, що прийом заяв на оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста буде здійснюватися спеціалістом управління комунальної власності міста у нашому Центрі   (пл. Молодіжна,1, зала № 2).

Також із переліку послуг виключено послугу «Укладення договору зберігання безхазяйного об’єкта нерухомого майна на території району», суб’єктами надання якої є виконкоми районних у місті рад, у зв’язку з тим, що зазначена процедура здійснюється ними, без участі замовника послуги.

Шановні мешканці!

Сподіваємося, що затверджені рішенням міської ради зміни сприятимуть економії Вашого часу.

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість - Ваша довіра!

 

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
 viza@kr.gov.ua