Головна Всі новини за 2018 рік жовтень місяць

ЦЕНТР «ВІЗА»- У ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОМУ РАЙОНІ!

ЦЕНТР «ВІЗА»- У ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОМУ РАЙОНІ!

Дата публікації:26 жовтня 2018 р.

Для доступності послуг Криворіжцям, - на цьому постійно наголошує міський голова Ю.Г.Вілкул, крім Головного офісу Центру адміністративних послуг «Віза» в Кривому Розі  організовано роботу 7-ми його територіальних підрозділів, які розташовані за адресами:

  • Тернівський район, вулиця Короленка буд. 1А, каб. 129;
  • Покровський район, вулиця Шурупова буд. 2, каб. 113;
  • Саксаганський район, вулиця Володимира Великого буд. 32, каб. 119;
  • Довгинцівський район, вулиця Дніпровське шосе буд. 11, каб. 102;
  • Центрально-Міський район, вулиця Староярмаркова буд. 44;
  • Інгулецький район, проспект Південний буд. 11;
  • Інгулецький район, вулиця Гірників буд. 19, каб. 1.

 

Статистика звернень до Центру «Віза» у поточному році свідчить про те, що територіальними підрозділами обслуговується майже 40%  заявників.

В усіх  територіальних підрозділах надаються  весь спектр послуг, що і в Головниму офісі Центру, крім послуг Держгеокадастру. Їх «асортимент», а це 283 види, складається  із  земельних питань,  дозволів, визначених на законодавчому рівні,  реєстрації бізнесу, нерухомого майна, «пакетних» послуг, послуг виконкомів районних у місті рад (постановка на квартирний облік, видача ордерів на житло, присвоєння поштової адреси, надання довідки фізичній особі про наявність земельної ділянки та інші).

Серед семи територіальних  підрозділів «Візи» одним із найкращих по створеним умовам для замовників є підрозділ у Центрально-Міському районі, який працює за принципом «єдиного вікна». В одному приміщенні знаходяться адміністратор терпідрозділу, адміністратор Паспортного офісу ЦНАПу «Віза» та відділ реєстрації місця проживання громадян виконкому Центрально-Міської районної у місті ради.Нашим адміністратором підрозділу у Центрально-Міському районі – Григоренко Юлією з початку року надано 1586 адміністративних, інших публічних послуг.

 

Найбільш запитуваними послугами є послуги з питань реєстрації бізнесу (37,0%),  реєстрації нерухомого майна (34,7%), «пакетні» послуги (8,1%), інші адміністративні послуги (20,2%).

І Паспортний офіс «Візи» першим відкрито саме у Центрально-Міському районі  та дано старт іншим районам.

Нагадуємо, що їх на сьогодні вже 6 і до кінця року, відповідно до завдання міського голови Вілкула Ю.Г.,

планується відкриття Паспортних офісів ще 2-х у Саксаганському та Покровському районах.

Паспортний офіс «Візи» у Центрально-Міському районі обслуговує більше 20 замовників щоденно. З початку року прийнято 2170 замовників послуг на оформлення біометричних паспортів.

Нам приємно, що за оцінкою АКТИВНИХ КРИВОРІЖЦІВ на сайті виконкому міської ради у сервісі «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН» робота адміністраторів визнається позитивно.

Ми працюємо для Вас!

Ми налаштовані на Ваш успіх!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua