Головна Всі новини за 2018 рік червень місяць

ДОВІДКА ПРО СКЛАД СІМ’Ї: ХТО ВИДАЄ? МІСЬКВИКОНКОМ НАГАДУЄ

ДОВІДКА ПРО СКЛАД СІМ’Ї: ХТО ВИДАЄ? МІСЬКВИКОНКОМ НАГАДУЄ

Дата публікації:13 червня 2018 р.

При оформленні окремих видів соціальних допомог та надбавок, взятті на квартирний облік, підтвердженні фактів у мешканців міста виникає потреба в отриманні довідки про склад сім’ї, оскільки необхідність надання такого документу до відповідних установ встановлена на законодавчому рівні.

В більшості міст України видачу даних довідок здійснюють органи місцевого самоврядування. Зазвичай це займає значний проміжок часу: очікування може  продовжуватись навіть до 1 місяця, що створює незручності для населення та, як наслідок, спричиняє суспільну напругу та конфліктні ситуації.

На відміну від інших міст України, виконавчим комітетом Криворізької міської ради здійснено усі необхідні заходи для того, щоб мешканці міста могли отримати довідки про склад сім’ї швидко та без перешкод.

За ініціативою  Криворізького міського голови Вілкула Ю.Г. вже 2-й рік поспіль отримати довідку про склад сім’ї можна звернувшись до:

- об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

- житлових та житлово-будівельних кооперативів;

- відповідних підприємств (організацій), що обслуговують житлові будинки (у тому числі гуртожитки);

- органів самоорганізації населення.

Слід зазначити, що видача довідок про склад сім’ї не входить до повноважень відділів реєстрації місця проживання громадян виконкомів районних у місті рад. Натомість, до «офісів прописки» можна звернутись за отриманням довідки про зареєстрованих за адресою осіб!

Звертаємо увагу мешканців міста на те, що службовці органів місцевого самоврядування м. Кривий Ріг отримують інформацію про зареєстрованих осіб самостійно, не «ганяючи» людей по кабінетам, шляхом взаємодії один з одним!

Наші контакти:

 • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:                        м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;

 e-mail: vpr@kr.gov.ua.

 • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.