Головна Всі новини за 2018 рік квітень місяць

Порядок оскарження дій державних реєстраторів! Куди звертатись?

Порядок оскарження дій державних реєстраторів! Куди звертатись?

Дата публікації:5 квітня 2018 р.

Виконавчий комітет Криворізької міської систематично проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста з метою захисту їх прав та законних інтересів. У зв’язку з цим доводимо до відома криворіжців наступну інформацію.

Законом встановлено, що державні реєстратори самостійно приймають рішення щодо того, проводити реєстраційні дії чи ні.

Втручатись в процес проведення реєстрації не дозволяється ні фізичним особам, ні суб’єктам господарювання, ні посадовим особам органів державної влади чи органів місцевого самоврядування.

Водночас, з метою запобігання порушенням законодавства у сфері реєстрації, запроваджена система контролю за діями та рішеннями державних реєстраторів.

Так, оскаржити рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора можна не тільки звернувшись до суду, але й подавши скаргу до Міністерства юстиції України або його територіальних органів.

Крім того, Міністерством юстиції України здійснюється моніторинг реєстраційних дій.

Якщо органами юстиції будуть виявлені порушення в реєстраційних діях, рішення реєстратора може бути скасовано, а доступ до Реєстру – анульовано.

Надаємо для ознайомлення графічні матеріали про порядок оскарження рішень державних реєстраторів до органів юстиції.

 

 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

 

 • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;    e-mail: vpr@kr.gov.ua.

 

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua