Головна Всі новини за 2018 рік квітень місяць

Пакетна послуга «Народження дитини» - ще й з біометричним паспортом!

Пакетна послуга «Народження дитини» - ще й з біометричним паспортом!

Дата публікації:5 квітня 2018 р.

Сьогодні у Паспортному офісі «Візи» прийнято документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон  дитині у рамках пакетної послуги за життєвою ситуацією «Народження дитини».

Мешканка Кривого Рогу після народження дитини відразу скористалася пакетною послугою «Народження дитини», яка дала змогу їй оформити для новонародженого: свідоцтво про народження, прописку, закордонний біометричний паспорт та оформити їй допомогу при народженні дитини.

Довідково: один пакет за життєвою ситуацією «Народження дитини» діє у місті з грудня 2016 року, а на засіданні виконкому міської ради 14.03.2018 прийнято рішення про доповнення даного пакету послугою «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Звертаємо увагу батьків новонароджених дітей на те, що після отримання свідоцтва про народження, в рамках пакетної послуги, за Вашою заявою ми оформимо закордонний паспорт на дитину від народження до 3-х місяців.

Паспортні офіси «Візи» запрошують мешканців міста для оформлення та отримання готового паспорта з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 16.00 за адресами:

Центральний Паспортний офіс (пл. Молодіжна, 1);

Паспортний офіс у Центрально-Міському районі (вул. Староярмаркова, 44);

Паспортний офіс у Інгулецькому районі    (просп. Південний, 1).

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua