Головна Всі новини за 2018 рік квітень місяць

Дводенний семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу"

Громадський бюджет: запрошення до діалогу

Дата публікації:4 квітня 2018 р.

4-5 квітня 2018 року відбудеться семінар "Громадський бюджет: запрошення до діалогу», що проводиться виконкомом Криворізької міської ради в межах співпраці з МГО «Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ» та реалізації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку».

До участі у заході запрошено представників органів місцевого самоврядування, громадськості, авторів проектів конкурсу «Громадський бюджет», активних мешканців міста.

Експерти Фундації ПАУСІ ознайомлять присутніх з ключовими принципами громадського бюджету, досвідом вітчизняних міст та польського досвіду на прикладі м.Лодзь та ін. Учасники матимуть можливість проаналізувати ключові засади впровадження громадського бюджету та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

Довідково

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку» реалізується МГО «Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ» у рамках Ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб" та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини,