Головна Всі новини за 2018 рік березень місяць

Криворіжці про бізнес-клімат в місті на «Активному громадянині»

Криворіжці про бізнес-клімат в місті на «Активному громадянині»

Дата публікації:6 березня 2018 р.

Шановні криворіжці!

Сервіс  «Активний громадянин» на сайті виконкому Криворізької міської ради було запроваджено за ініціативи міського голови Ю.Г. Вілкула, підтримано Криворізькою міською радою (рішення від 21.12.2016 № 1200 «Про затвердження Програми розвитку нових технологій муніципального менеджменту в Центрі адміністративних послуг та його територіальних підрозділах на 2017 – 2019 роки») з 1 липня 2017. Щомісяця Центр «Віза» підтримує інтерактивний зв'язок із криворіжцями саме задля впровадження новітніх технологій муніципального менеджменту.

Чергове дослідження, яке розпочалося в лютому, відображає думку активних криворіжців про бізнес-клімат у місті.

В березні, Центр адміністративних послуг «Віза» за сприянням Постійної комісії міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва продовжує досліджувати громадську думку щодо бізнес-клімату у Кривому Розі: адже ми працюємо для Вас і прислухаємось до думки кожного активного громадянина!

Запрошуємо прийняти участь в інтерактивному опитуванні «АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН» та висловити власну думку!

Скористатися сервісом можна на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» на сайті виконкому Криворізької міської ради в розділі «Активний громадянин» - http://aktiv.kr.gov.ua/ або за допомогою QR-коду: 

! Заповнити анкету щодо рівня свобод і можливостей бізнесу у Кривому Розі можна також за допомогою QR-коду:

 !Взяти участь у опитуванні можна безпосередньо в Центрі адміністративних послуг "Віза", його територіальних підрозділах, Офісах з реєстрації бізнесу, нерухомого майна, місця проживання громадян.

 

 

 

Ми працюємо - для Вас!
Наша якість- Ваша довіра!

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua