Головна Всі новини за 2018 рік лютий місяць

ПРИПИНЕННЯ ФОП: ЯК ОФОРМИТИ?

ПРИПИНЕННЯ ФОП: ЯК ОФОРМИТИ?

Дата публікації:16 лютого 2018 р.

У Кривому Розі спостерігається позитивна динаміка реєстрації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Так, тільки за півтора місяці цього року міськвиконкомом зареєстровано майже 350 фізичних осіб – підприємців.

Але трапляється так, що підприємницька діяльність не приносить бажаного доходу або, навпаки, економічна мета фізичної особи – підприємця досягнута.

Якщо Ви бажаєте позбавитися статусу фізичної особи-підприємця, Ви можете звернутись до управління з питань реєстрації, Центру адміністративних послуг «Віза» або його територіальних підрозділів з паспортом та заповнити відповідну заяву, дана послуга – безкоштовна.

Звертаємо увагу, що припинити ФОП можна не виходячи з дому за допомогою порталу державних послуг  iGov та Он-лайн будинку Юстиції.

Електронний формат дозволяє заявникам легко скористатися послугами сервісу з будь-якого куточка світу, 24 години на добу і отримати необхідну послугу.

У випадку користування порталом державних послуг  iGov або Он-лайн будинком Юстиції Вам вже не потрібно звертатися до державного реєстратора за описом по результату реєстраційної дії, оскільки він буде надісланий на Вашу електронну адресу.

Для реєстрації створення або припинення  бізнесу  потрібно створити особистий кабінет на одному із сайтів: https://igov.org.ua/ або https://online.minjust.gov.ua та внести всі необхідні дані про суб’єкта господарювання.

Нагадуємо, що документи розглядаються протягом 24-х годин після їх надходження (крім вихідних та святкових днів).

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;     e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.